I wielkim szaleństwem na wypełnionych trybunach zakończył się mecz utrzymujący cracovie w ekstraklasie.
Niezatapialna Odra wpadła w tarapaty bo byłem pewien że przynajmniej punkt wywalczy a tu niemiłe zaskoczenie.
W sumie to nie wiem co dla nich lepsze bo po spadku może były jakiś wstrząs a tak pewnie będą dalej dołować no ale komu to przeszkadza

Ktoś musi być w dole tabeli;]