Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline
#
2768
27.04.2010, 16:50
Michal1906
napisał(a):
Witam! Mam takie pytanko: Jeżeli mój kuzyn kończy w czwartek 12 lat ( urodzony 29.04.1998r. ) To mogę go jeszcze zabrać na mecz z Koroną za darmo czy muszę mu już kupić bilet
Na stronie pisze że dzieci do lat 12 będą wpuszczane za darmo ale czy do 12 lat włącznie czy jak już skończy 12 to nie
Jak jest z 98 to ci mogę powiedzieć że na 100% za free, sam brałem brata na Lechię w Listopadzie 2008, a młody jest z marca 96, i wszedł zupełnie za free, po prostu dajesz tym co wpuszczają legitkę szkolną i nie powinno być z tym problemu.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się
JUDASZEM>>
http://www.lastfm.pl/user/igortsw
igortsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do igortsw
Znajdź inne posty napisane przez igortsw