Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2767
Stary 27.04.2010, 16:46
Michal1906 napisał(a):Wyświetl post
Witam! Mam takie pytanko: Jeżeli mój kuzyn kończy w czwartek 12 lat ( urodzony 29.04.1998r. ) To mogę go jeszcze zabrać na mecz z Koroną za darmo czy muszę mu już kupić bilet Na stronie pisze że dzieci do lat 12 będą wpuszczane za darmo ale czy do 12 lat włącznie czy jak już skończy 12 to nie
Włącznie czyli, że dopóki nie skończy 13 lat będzie wchodził za free!
Odpowiedz cytując