Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2767
27.04.2010, 16:46
Michal1906
napisał(a):
Witam! Mam takie pytanko: Jeżeli mój kuzyn kończy w czwartek 12 lat ( urodzony 29.04.1998r. ) To mogę go jeszcze zabrać na mecz z Koroną za darmo czy muszę mu już kupić bilet
Na stronie pisze że dzieci do lat 12 będą wpuszczane za darmo ale czy do 12 lat włącznie czy jak już skończy 12 to nie
Włącznie czyli, że dopóki nie skończy 13 lat będzie wchodził za free!
gris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gris
Odwiedź stronę domową użytkownika gris!
Znajdź inne posty napisane przez gris