Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7006
Stary 27.04.2010, 16:40
JAN ZEMBRZYCKI napisał(a):Wyświetl post

El'kabat nie uważasz że to jest za wysoki kurs.
1.47 to powinno być góra.
Ja sie jeszcze na kurs 1.72 załapałem
Odpowiedz cytując