Mistel napisał(a):

Mam pytanie, a nuż ktoś będzie wiedział.
Czy to normalne, że ponad 4 miesiące po przekłuciu płatka ucha jeszcze mi krwawi przy przemywaniu? Gdy wyjmuję kolczyk by przemyć, na "zapince" jest też taka pomarańczowo-brązowa maź (ropa?).
|
nie, nienormalne
4 miesiące to stanowczo za długo i po piersze - może za często wyciągasz kolczyk i naruszasz tym strupa i nie moze się to zagoić, albo co mocno prawdopodobne masz uczulenie na materiał z którego jest kolczyk - ja mam tak ze złotem, dziurki mam zagojone od nastu lat ale jak włożę złote kolczyki to od razu mam tam stan zapalny i krew - więc spróbuj z wykonanym z innego materiału - ale daj kilka dni sobie na ten inny materiał bo stan zapalny sam z siebie nie minie Ci od razu...
i kup sobie jakąś maść w aptece na trudno gojące się rany żeby to uspokoić !
aaa i tak osobiście ode mnie, sie zastanów po co w ogóle Ci ten kolczyk, facet wygląda lepiej bez takich "gadżetów", albo inaczej, facet w kolczyku wygląda źle ...
