|
Tak jak napisałem wcześniej TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ . Każda inna opcja niż wygrana oznacza zwykłe frajerstwo i brak walki. To co prezentuje Piast to żenada bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna w lidze więc o czym tu mówić . Jak mamy mieć MP to takiego Piasta powinniśmy wgnieść w ziemie i naładować im cały worek goli . Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy jesteśmy w stanie wygrać wyraźnie. Więc WYGRAMY innej opcji nie ma.
|