Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
75
27.04.2010, 14:37
Może gdyby nie fakt że to Piast Gliwice i liga polska to uwierzyłbym że ten 17-latek może nam zaszkodzić. Ale w naszej lidze takie cuda się nie dzieją... Liczę na spokojne zwycięstwo i tyle w temacie.
konrad1991tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad1991tsw
Znajdź inne posty napisane przez konrad1991tsw