Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#639
Stary 27.04.2010, 14:18
przeczytałem wieksozsc pytań i musze powiedzieć ze jest na podobnym poziomie jak rok temu. Jednak rozprawka faktycznie dość łatwa. Gdybym teraz pisał miałbym pewnie z 42-43 pkt.

Jutro piszcie mat, pojutrze język?
Język wam sie liczy do rekrutacji?


Aha, ja pisałem rok temu, a że widziałem ze sie nie liczy, to można powiedzieć ze olałem. Miałem zajebiscie dużo, bo 25pkt haha Jak bym pisał na serio miałbym 30-35, ale ang u mnie leży po całości.
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 27.04.2010 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując