|
przeczytałem wieksozsc pytań i musze powiedzieć ze jest na podobnym poziomie jak rok temu. Jednak rozprawka faktycznie dość łatwa. Gdybym teraz pisał miałbym pewnie z 42-43 pkt.
Jutro piszcie mat, pojutrze język?
Język wam sie liczy do rekrutacji?
Aha, ja pisałem rok temu, a że widziałem ze sie nie liczy, to można powiedzieć ze olałem. Miałem zajebiscie dużo, bo 25pkt haha Jak bym pisał na serio miałbym 30-35, ale ang u mnie leży po całości.
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 27.04.2010 o godz. 14:23.
|