felipe napisał(a):

Co do mieszkań - naprawdę wypada zgodzic się z przedmówcami i kolejny raz polecić Nową Hutę. Zresztą - mieszkam w tzw "starej" Nowej Hucie i widzę jak masowo wymajmują w sąsiedztwie mieszkania nowi lokatorzy - młode małżeństwa z dzieckiem. Coś widać musi ich przyciągać
|
Orientujecie się ile wynajęcie kawalerki (na początek więcej mi nie potrzeba, mieszkanie i tak trzeba kupić) w Nowej Hucie kosztuje?
Coraz więcej ludzi ją poleca.