Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.04.2010, 14:01
felipe napisał(a):Wyświetl post
Co do mieszkań - naprawdę wypada zgodzic się z przedmówcami i kolejny raz polecić Nową Hutę. Zresztą - mieszkam w tzw "starej" Nowej Hucie i widzę jak masowo wymajmują w sąsiedztwie mieszkania nowi lokatorzy - młode małżeństwa z dzieckiem. Coś widać musi ich przyciągać
Orientujecie się ile wynajęcie kawalerki (na początek więcej mi nie potrzeba, mieszkanie i tak trzeba kupić) w Nowej Hucie kosztuje?
Coraz więcej ludzi ją poleca.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując