Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
73
27.04.2010, 13:32
prober
napisał(a):
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce,
jeśli atak Wisły zagra swoje
.
O tak, tutaj się zgodzę . Tylko jest jedno małe ale. Nie gramy na swoim przyzwoitym poziomie od roku ; ))
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.