Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.04.2010, 12:46
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje. Nawet jakby Piast miał Buffona czy Butta w bramce to Wisła powinna wygrać. Spójrzcie na chłodno: Biała Gwiazda właśnie walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. Jedzie do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i musi wygrać. Więc jeśli trzeba się czegokolwiek obawiać to nieskuteczności w ataku, Wilczka i Olszara (po 5 bramek w tym sezonie) czy murowania bramki przez Piasta. Ale nie żółtodzioba w bramce...

Tak jak los sprzyja Lechowi (Dawidowski nie zagra w Poznaniu) tak jeszcze więcej przychylił się właśnie nam (podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę).


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując