Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 27.04.2010, 12:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I chyba z końcem sezonu kończy mu się kontrakt więc byłby za darmo. Niestety jest Polakiem a to jak wiesz już go przekreśla u niektórych forumowiczów

Ja bym go chętnie w Wiśle widział, rozruszałby nasze skrzydła.
Oj kolego jak sie mylisz. Przeciez najpiekniej by bylo, jakby Wisla zdobywała Mistrza majac samych graczy z naszego kraju.(jeszcze najlepiej wychowanków)
no ale tego nie ujrzymy bo wychowanków nie mamy, a tak Kiełb to 1mln euro kosztuje.
Wymiana pomiedzy polskimi klubami, pomiedzy zawodnikami dochodzi do skutku wtedy gdy obaj gracze sa mega słabi. W kazdym innym przypadku, to jak wchodzenie do tesco, a oglądanie cen z bp
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując