Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.04.2010, 12:28
17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..
Odpowiedz cytując