Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22454
Stary 27.04.2010, 12:20
Z obecnym składem nawet nie liźniemy bram LM. Może brutalnie to zabrzmi ale ja widzę tylko 3 nazwiska które prezentują poziom który może napawać optymizmem.
Mam na myśli Marcelka , Głowę i Sobola.Na każdej innej pozycji potrzebujemy zawodnika na solidnym europejskim poziomie. Cała reszta to zawodnicy którzy są dobrym materiałem na szeroką kadrę a nie 11 która mogłaby stanąć naprzeciwko hmm np. Olympiakos Pireus, APOEL Nikozja ,Celticu ,Anderlecht Bruksela , nie wspominając już o drużynach z Anglii , Francji , Włoch , Hiszpanii czy Niemiec.

Trzeba być realistą. Wzmocnienia musiały by być wręcz rewolucyjne.Ok 7-8 zawodników o równowartości 1-2 mln euro (lub super strzały w stylu Marcelo z kartą na ręku)
Na takie coś to nawet zespół dysponujący budżetem transferowym równym sumie 4 najbogatszych klubów z Polski , nie mógłby sobie pozwolić.
Mamy marny zespół na europejskie podboje. Tu wzmocnienia są potrzebne aby utrzymać pozycję w kraju.
Ostatnio edytowane przez MaG* : 27.04.2010 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując