Wy¶wietl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22451
Stary 27.04.2010, 12:05
tofik napisał(a):Wy¶wietl post
Nie liczyłbym w kwestii Kirma na M¦. Słowenia musiałaby być rewelacj± turnieju, a on sam motorem napędowym drużyny. W co trudno mi uwierzyć.
Poza tym zachodnie zespoły ostatnio tak pochopnie nie kupuj± wbrew pozorom
Zazwyczaj zawodnik musi co¶ prezentować w klubie, a postawa na M¦ przeważa szalę.
Także te wszystkie bajki, że nie gra, bo jedzie na m¶ można włożyć między bajki, jak się nie ogarnie to zostanie tu do końca kontraktu, na ławie.
Jeszcze co do tych rewelacji transferowych. Wszystko pieknie, tylko kto za to zapłaci ?
Z grupy s± w stanie wyj¶ć, a Kirm jest w stanie narobić trochę wiatru.
A wtedy może jakie¶ Niemiaszki u których sporo Bałkańców dobrze się prezentuje wyjm± 1,5-2 euro.
Tak się łudzę, ale to byłoby najlepsze rozwi±zanie dla wszystkich i w jaki¶ sposób jest prawdopodobne.
Odpowiedz cytuj±c