Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22443
Stary 27.04.2010, 10:47
Mam nadzieję, że ściągną Sobiecha i że sobie poradzi z gwiazdorem Brożkiem i wejdzie do pierwszego składu. Chociaż znając życie będą darmówki jak zwykle :]
Odpowiedz cytując