Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22442
Stary 27.04.2010, 10:31
Ulubiony klub piłkarski Legia Warszawa, Arsenal Londyn....

wiadome GDYBY grał w Wiśle to jest wtedy sprawa zawodowa, ale zawsze w głowie będzie mieć swoją sympatie

Odpowiedz cytując