Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
22442
27.04.2010, 10:31
Ulubiony klub piłkarski Legia Warszawa, Arsenal Londyn....
wiadome GDYBY grał w Wiśle to jest wtedy sprawa zawodowa, ale zawsze w głowie będzie mieć swoją sympatie
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13