MatMario napisał(a):

Tak świetny!
Wystosuj pismo, ładnie się podpisz i już będzie z górki, upadek Gazety na wyciągnięcie ręki.
Tylko popracuj nad tą nazwą "kibice stadionowi" bo może mieć wydzwięk negatywny. Do Bielana jeszcze napsiz pewnie też się podpisze pod tym pismem do SKWK.
Nie rozumiem jak można być takim Jarosław Kaczyński. Dla mnie to człowiek bez żadnej granicy, cel uświęca środki, a celem nie jest jakaś górnolotna "ojczyzna", "Polska" itp a zwykła prozaiczna.... chęć władzy. Przeraża natura tego człowieka.
|
Oczywiście wszyscy inni kandydują ze względu na żyrandole

?
natomiast parafrazując słynne powiedzenie ks. Tischnera, to w dzisiejszych czasach są 4 prawdy:
Śwint a prawda, Tyz prawda, Gówno prawda i najniżej się lokująca GW - Prawda.......