Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22436
Stary 27.04.2010, 08:53
A pamietam jaka byla ekstaza na forum po zakupie Kirma, minelo pol roku i okazalo sie ze Lobodzinski jest lepszy. Pytanie tylko kto ma robic nowe transfery skoro nie ma ani dyrektora, ani prezesa a Kasperczak ma bana na transfery.
Odpowiedz cytuj±c