Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7000
Stary 27.04.2010, 08:41
felipe napisał(a):Wyświetl post
Maxior - pisał ci wyraźnie wyżej pan Dudi - rozbijaj te kupony giganty na 2 mniejsze...
Tasiemce są dobre "dla rozrywki" - tak za 5 zł, bo jak przegrasz to płaczu nie ma, a jak jakimś fartem wejdzie to i tak zarobisz te kilkadziesiat złotych.
Zagraj jakiś jeden "łatwy" mecz za 20 zł. Wygraj na czysto dychę. I tak krok po kroku Ciepliwie.
no racja. Ale nie miałem jeszcze takiej strasznej taśmy, zdarzało się, że wchodziło 12 meczy z ładnym kursem. Trzeba mięć szczęście porostu
Odpowiedz cytując