Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.04.2010, 06:33
tofik napisał(a):Wyświetl post
Z każdym meczem zawodnicy dochodzą do coraz to lepszej dyspozycji. Trzeba patrzeć na to optymistycznie, może nie będziemy musieli oglądać na Lecha ?
I o to chodzi trzeba zlapac idealna forme na eliminacje do Ligi Mistrzów
Ciekawe co wtedy powiedza przeciwnicy Henka? ze przejął druzyne w gazie po Panu Macku?