tofik napisał(a):

|
Z każdym meczem zawodnicy dochodzą do coraz to lepszej dyspozycji. Trzeba patrzeć na to optymistycznie, może nie będziemy musieli oglądać na Lecha ?
|
I o to chodzi

trzeba zlapac idealna forme na eliminacje do Ligi Mistrzów

Ciekawe co wtedy powiedza przeciwnicy Henka? ze przejął druzyne w gazie po Panu Macku?