JEDREK76 napisał(a):

|
Mam wrażenie, że część z was próbuje tutaj sugerować, że Jarosławowi na rękę była śmierć brata i kilku innych polityków PiSu czy pozostałych formacji. Właściwie kilka osób tu zasugerowało, iż mało co ta tragedia Go obeszła i zapewne kilka minut później obmyślał już swoją kampanię wyborczą.
|
To jest właśnie ironia losu taka tragedia i straty w ludziach a partia na tym % zyska.
Ja jeszcze jakiś czas temu myślałem tak sobie że to będzie parodia jak on zdecyduje się kandydować - w sensie, w obliczu tej tragedii rodzinnej.
Teraz myślę że to szczególnie z psychicznego punktu widzenia dobra decyzja.Zajmie się czymś , będzie miał jakiś cel - pozwoli mu się to jakoś pozbierać.
Jednak autentycznie boje się tego że Pis zrobi z tego wszystkiego szopkę jakiej jeszcze nie widzieliśmy
Janek już jedzie kompletnie bez trzymanki
