Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6999
Stary 27.04.2010, 00:12
Maxior - pisał ci wyraźnie wyżej pan Dudi - rozbijaj te kupony giganty na 2 mniejsze...
Tasiemce są dobre "dla rozrywki" - tak za 5 zł, bo jak przegrasz to płaczu nie ma, a jak jakimś fartem wejdzie to i tak zarobisz te kilkadziesiat złotych.
Zagraj jakiś jeden "łatwy" mecz za 20 zł. Wygraj na czysto dychę. I tak krok po kroku Ciepliwie.
Odpowiedz cytując