Sinoos napisał(a):

Czyżby przywieźli krzesełka coś czerwonego na murawie leży.
|
zobaczymy jakie krzesełka przywiozą bo mówi się, że miasto jednak wybrało najtańszą możliwie opcje krzesełek
mimo wcześniejszych wiadomości od Pani Niedziałkowskiej mordel krzesełek pozostaje nadal nie do konca pewnym tematem
podobnie jak wizualizacja na trybunie
kontakt się po prostu urwał ...