Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.04.2010, 23:25
tofik napisał(a):Wyświetl post
Z każdym meczem zawodnicy dochodzą do coraz to lepszej dyspozycji. Trzeba patrzeć na to optymistycznie, może nie będziemy musieli oglądać na Lecha ?





heh tez mam wrazenie ze my sie dopiero rozkrecamy

troche pozno ale keidys ta turbosprezarka wlaczyc sie musi


ciezki mecz czeka nas napewno z Legia,jak tam bysmy wygrali to w derbach zjemy Pasy i swieto

uff ..troche sie rozmarzylem ale co tam
WISŁA KRÓLOWA POLSKI