tofik napisał(a):

|
Z każdym meczem zawodnicy dochodzą do coraz to lepszej dyspozycji. Trzeba patrzeć na to optymistycznie, może nie będziemy musieli oglądać na Lecha ?
|
heh tez mam wrazenie ze my sie dopiero rozkrecamy
troche pozno ale keidys ta turbosprezarka wlaczyc sie musi
ciezki mecz czeka nas napewno z Legia,jak tam bysmy wygrali to w derbach zjemy Pasy i swieto
uff ..troche sie rozmarzylem ale co tam
