Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 26.04.2010, 23:17
3rider napisał(a):Wyświetl post
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.

Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol


Dokladnie ,MP zdobywa sie punktami z Gliwic czy z Bytomia a nie z Poznania czy Warszawy.
Stara regula a jak prawdziwa

Piast jest w strefie spadkowej i jutro beda wlaczyc chyba anwet na wiecej niz jak piszesz 120%..

Musimy sie nastawic na mega walke,zwlasza ze jest jeszce TYLKO 5 MECZY.Teraz trzeba pokaza kto ma jaka moc..... teraz mi przypomina troche jazde po drodze szybkiego ruchu ,jak jest po prostym to kazdy szybko jedzie, a tylko wjazd pod gore weryfikuje kto ma jaki silnik.....

Panowie jestemy juz blisko ,musimy dac rade !!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.04.2010 o godz. 23:20.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując