Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 26.04.2010, 23:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane
Po co takie kombinacje z żółtkiem dla Marcelo? Gra niewarta świeczki jak pokazał mecz z Lechem. Trzeba wygrać z każdym (więc też z Koroną) a nie kombinować. Bo 1 porażkę (remis) mamy wkalkulowaną i pewnie będzie to porażka z Legią. A trzeba wygrać 4 pozostałe mecze żeby zdobyć MP.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując