1q2 napisał(a):

No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.
Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane
|
Po co takie kombinacje z żółtkiem dla Marcelo? Gra niewarta świeczki jak pokazał mecz z Lechem. Trzeba wygrać z każdym (więc też z Koroną) a nie kombinować. Bo 1 porażkę (remis) mamy wkalkulowaną i pewnie będzie to porażka z Legią. A trzeba wygrać 4 pozostałe mecze żeby zdobyć MP.