No no mecz Korona -Legia z Polskiej Ligi z serii tych :da sie obejrzec ,bez koniecznosci wypicia 2 kaw "
tempo Korony eleganckie,wymiana podan tez ok
Kielb i ten ktory musial szybko zejsc Sobolewski naprawde ciekawi zawodnicy
Jakby Korona miala jakiegos ogarnietego napastnika ,albo dwoch Edich

to spokojnie by ograła Legie,albo zwyczjnie wypunktowała
co wiecej Legia w tym meczu miala kuupe szczescia bo wynik powienien byc odwrotny
to dobrze rokuje,bo jak na Lazienkowskiej zwyczajowo dostajemy baty,tak teraz czuje ze mozemy tam cos ugrac .