Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 26.04.2010, 22:42
No no mecz Korona -Legia z Polskiej Ligi z serii tych :da sie obejrzec ,bez koniecznosci wypicia 2 kaw "

tempo Korony eleganckie,wymiana podan tez ok

Kielb i ten ktory musial szybko zejsc Sobolewski naprawde ciekawi zawodnicy
Jakby Korona miala jakiegos ogarnietego napastnika ,albo dwoch Edich to spokojnie by ograła Legie,albo zwyczjnie wypunktowała

co wiecej Legia w tym meczu miala kuupe szczescia bo wynik powienien byc odwrotny

to dobrze rokuje,bo jak na Lazienkowskiej zwyczajowo dostajemy baty,tak teraz czuje ze mozemy tam cos ugrac .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując