Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.04.2010, 22:23
No to trochę nie ciekawie ale ja jestem dobrej myśli, bo się nam skrzydła ostatnio rozwinęły (Mały, Łobo) a Brożek powoli łapie formę i coś mi się tak wydaje, że Brameczke walnie Piastowi My się nie mamy jak na razie martwić o defensywe bo dobrze wiemy, że to my będziemy prowadzić grę a nie oni więc to my mamy strzelać 2,3 bramki a gdy wpadnie chociażby jedna na Gliwiczan to i tak się nic nie stanie
Odpowiedz cytując