Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
15821
26.04.2010, 21:34
TScris
napisał(a):
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
Poszukaj w temacie o zgodach, tam to było.
Jot
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jot