Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15821
Stary 26.04.2010, 21:34
TScris napisał(a):Wyświetl post
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
Poszukaj w temacie o zgodach, tam to było.
Odpowiedz cytując