Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6984
Stary 26.04.2010, 21:20
Zadowolony jestem z wygranej Legii z 3 powodów :
- Legia przeskoczyła narazie Lecha (zapewne potrwa to tylko do środy)
- Korona jest dalej na swoim 12 miejscu i tylko szkoda że żadna z drużyn niżej ją w tej kolejce nie przeskoczy)
- i Legia utarła temu treneiro Korony nosa bo aż mnie kręci co on wygaduje w mediach...
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez LeQ : 26.04.2010 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując