Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
#
610
26.04.2010, 21:02
ja osobiście polecam XI LO
90 % szkoły to Wisła, reszta to Hutnik (który w tym roku kończy edukację
)
jakby ktoś miał jakieś pytania to na priv
powodzenia !
Ostatnio edytowane przez Wiselka1906PBZ : 26.04.2010 o godz. 21:08.
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Wiselka1906PBZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiselka1906PBZ