Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 26.04.2010, 21:02
ja osobiście polecam XI LO
90 % szkoły to Wisła, reszta to Hutnik (który w tym roku kończy edukację )

jakby ktoś miał jakieś pytania to na priv

powodzenia !
Ostatnio edytowane przez Wiselka1906PBZ : 26.04.2010 o godz. 21:08.
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Odpowiedz cytując