najwyższy czas żeby Juchu pokazał co potrafi i się nauczył... akurat wchodzi do gry w takim momencie że nie może dać plamy... udźwignie, moim zdanie udźwignie presję

zresztą, nie ma innego wyjścia.
konferencja przedmeczowa:
http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-ni...latwych-meczy/