|
Senior Member
Offline
|
|
putinm napisał(a):
|
Jest gdzieś do ściągnięcia mecz Wisła - Lech, w dobrej jakości? Albo jakaś stronka czy temat na jakichś warezach z downloadem meczów polskiej ligi?
|
http://sport-video.pl/topic/26506-wi...w-lech-poznan/
http://allgoals.pl/ekstraklasa-f52/1...04-2010-a.html
trzeba sie zarejestrować
|
|