Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6978
Stary 26.04.2010, 20:36
Cytat:
No tak ale "z niewolnika nie ma pracownika" także jakby jeszcze ich kusili na rundę czy sezon to by było gorzej. Na pewno już mają namiary na zastępców a nóż się dobrze wkomponują w drużynę.
oczywiscie ale po co niektorzy dmuchali balonik ze taki wielki klub buduja (mowie tu o wszystkich, o kibicach Lecha, o dziennikarzach, o zarzadzie klubu) ze nie beda bezmyslnie jak jakies glupie kluby z Warszawy czy Krakowa sprzedawac najlepszych pilkarzy, ze sklad trzeba utrzymac ze to ze gowno. Prawda jest taka ze jedynym plusem klubu z Poznania czy jak kto woli Wronek jest to ze sa jedynym wielkim klubem w Wielkopolsce i tam kazdy im kibicuje, maja duza frekwencje na meczach bo i potencjalnych kibicow wiecej niz inne zespoly ktore musza sie o fanow bic. A tak to: przyszedl Smuda, zrobil dobry zespol, raz udalo sie w pucharach zajsc wysoko i od razu obwieszczono ze nadszedl zbawca. Wieli Lech, z najlepszymi pilkarzami, najmadrzejszym zarzadem itd tylko nikt nie pomyslal ze wszystko jest dzielem przypadku, po prostu "zaskoczylo", zaskoczylo w jednym sezonie. Balonik pompowano i pompowano ale jakos dalszych sukcesow nie bylo, a jak nie ma sukcesow to ambitni pilkarze i chcacy sie rozwijac odchodza. I tak odszedl Murawski, Rengifo, teraz Lewy i Peszko. No ale ok niech bedzie zarzad Lecha Poznan jest najmadrzejszy, kibice sa najmadrzejsi oni wiedza najlepiej jak budowac mocny zespol, oni wiedza jak zatrzymac pilkarzy na wiele sezonow "szkoda" tylko ze to jest sen a nie jawa! Rozpadaja sie powoli, szczerze to watpie aby zdolali zastapic takich pilkarzy jak Ci ktorzy odeszli. Ok nie sa to wirtuozi ale przyzwoici zawodnicy, zeby takich kupic to trzeba wydac kasy, a jest 50% pewnosci czy sie sprawdza. Krivets dobry pilkarz ale juz ten Zapotoka czy jak mu tam nie za dobry wiec zobaczymy jak sobie ten najlepszy klub w Europie poradzi z tym problemem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując