Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.04.2010, 19:55
Jeżeli wygramy z Legią lub Lech w którymś meczu się potchnie to mistrz bedzie blisko. Nie mozemy sobie pozwolić na remisy lub porażki w tej fazie rozgrywek. Z meczu na mecz gra wygląda coraz lepiej i to napewno cieszy.