Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline
#
22
26.04.2010, 19:55
Jeżeli wygramy z Legią lub Lech w którymś meczu się potchnie to mistrz bedzie blisko. Nie mozemy sobie pozwolić na remisy lub porażki w tej fazie rozgrywek. Z meczu na mecz gra wygląda coraz lepiej i to napewno cieszy.
Wisslak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisslak
Znajdź inne posty napisane przez Wisslak