Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.04.2010, 19:50
Z każdym meczem zawodnicy dochodzą do coraz to lepszej dyspozycji. Trzeba patrzeć na to optymistycznie, może nie będziemy musieli oglądać na Lecha ?
..