Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15816
Stary 26.04.2010, 19:47
TScris napisał(a):Wyświetl post
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
też nie mogłem tego tutaj znaleźć, dlatego zapisałem się na bluzę na forum WKS, tutaj link do tematu: http://www.forum-wks.pl/viewtopic.php?t=2327

tyle tylko, że zapisy są już zakończone.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując