TScris napisał(a):

|
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
|
też nie mogłem tego tutaj znaleźć, dlatego zapisałem się na bluzę na forum WKS, tutaj link do tematu:
http://www.forum-wks.pl/viewtopic.php?t=2327
tyle tylko, że zapisy są już zakończone.