Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
15815
26.04.2010, 19:44
Zna ktoś może jakiś tłumacz/słownik internetowy do angielskiego gdzie mogę wpisać tekst i zostanie on przeczytany? (nie chodzi mi o możliwość czytania poszczególnych słówek, tylko wprowadzonej całości tekstu)
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91