Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6969
Stary 26.04.2010, 19:43
duża strata dla Lecha. Peszko był ważnym dla nich zawodnikiem, motorem napędowym zespołu... Z tego co sie orientuje to nie ma teraz w kadrze Lecha zawodniika który mógłby go zastąpić. Ale cóż, to ich problemy ale mimo wszystko nie życzy im źle, podobnie jak Legii i innym polskim klubom ;]
Odpowiedz cytując