Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6967
Stary 26.04.2010, 19:40
No tak ale "z niewolnika nie ma pracownika" także jakby jeszcze ich kusili na rundę czy sezon to by było gorzej. Na pewno już mają namiary na zastępców a nóż się dobrze wkomponują w drużynę.
Odpowiedz cytując