Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
6967
26.04.2010, 19:40
No tak ale "z niewolnika nie ma pracownika" także jakby jeszcze ich kusili na rundę czy sezon to by było gorzej. Na pewno już mają namiary na zastępców a nóż się dobrze wkomponują w drużynę.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928