Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TScris
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: Bochnia
Offline
#
15814
26.04.2010, 19:04
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
TScris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TScris
Znajdź inne posty napisane przez TScris