Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6438
Stary 26.04.2010, 18:42
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sa tacy ludzie, ktorzy z braku argumentow musza przybrac droge ignore'a i pozniej sie tym chelpia urzadzajac pokazowki. Przykre, naprawde przykre.

Takie cos jeszcze sie znalazlo. Ot rajonalny, tolerancyjny, liberalny ateizm :]

OBRAZEK !!!!

Miałem się nie odzywać ale ....... Bardzo Was proszę usuńcie Ten rysunek, bez względu na poglądy jest lekko mówiąc NIESMACZNY żeby nie powiedzieć więcej. Proszę więc moderatorów o jego usunięcie

Ela napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że ich.
Posłow i senatorów PiS-u. Bo Jarosław właśnie z ramienia tej partii kandyduje. I właśnie tą misję ( mdz. in. polityka pamięci i prawdy historycznej ) ma do kontynuowania.

Hmm Ela dla mnie jako odbiorcy odezwy, listu, apelu, informacji, oświadczenia, nie ważne jak to nazwać.

Mówienie o "dokończeniu misji" po wymienieniu wszystkich grup tragicznie zmarłych w katastrofie jednoznacznie sugeruje że właśnie wszystkich ma się na myśli na to wskazuje logika. jest jeszcze jedna możliwość ....

(...) "Polska straciła wybitnych Polaków. Tragicznie przerwane życie Prezydenta RP, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć Ich misję. Jesteśmy Im to winni, jesteśmy to winni naszej Ojczyźnie."

Jeśli został umieszczony tam wyżej przedstawiony cytat to idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli Kandydat miał na myśli tylko rodzinę i swoich przyjaciół z PIS to znaczy że reszta z nich nie była Wybitnymi Polakami, nie była elitą .... być może tak można to odebrać niestety byłoby to delikatnie mówiąc niesprawiedliwe i niestosowne.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2010 o godz. 02:42.