orzeu napisał(a):

Sa tacy ludzie, ktorzy z braku argumentow musza przybrac droge ignore'a i pozniej sie tym chelpia urzadzajac pokazowki. Przykre, naprawde przykre.
Takie cos jeszcze sie znalazlo. Ot rajonalny, tolerancyjny, liberalny ateizm :]
OBRAZEK !!!!
|
Miałem się nie odzywać ale ....... Bardzo Was proszę usuńcie Ten rysunek, bez względu na poglądy jest lekko mówiąc NIESMACZNY żeby nie powiedzieć więcej. Proszę więc moderatorów o jego usunięcie
Ela napisał(a):

Oczywiście, że ich.
Posłow i senatorów PiS-u. Bo Jarosław właśnie z ramienia tej partii kandyduje. I właśnie tą misję ( mdz. in. polityka pamięci i prawdy historycznej ) ma do kontynuowania.
|
Hmm Ela dla mnie jako odbiorcy odezwy, listu, apelu, informacji, oświadczenia, nie ważne jak to nazwać.
Mówienie o "dokończeniu misji" po wymienieniu wszystkich grup tragicznie zmarłych w katastrofie jednoznacznie sugeruje że właśnie wszystkich ma się na myśli na to wskazuje logika. jest jeszcze jedna możliwość ....
(...) "Polska straciła wybitnych Polaków. Tragicznie przerwane życie Prezydenta RP, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć Ich misję. Jesteśmy Im to winni, jesteśmy to winni naszej Ojczyźnie."
Jeśli został umieszczony tam wyżej przedstawiony cytat to idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli Kandydat miał na myśli tylko rodzinę i swoich przyjaciół z PIS to znaczy że reszta z nich nie była Wybitnymi Polakami, nie była elitą .... być może tak można to odebrać niestety byłoby to delikatnie mówiąc niesprawiedliwe i niestosowne.
Pozdrawiam