Kamyk napisał(a):

Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.
|
Ja swego czasu miałem podobne symptomy. Co się okazało: W gardle zalegała flegma z krwią, zrobiła się z tych dwóch składników potężnej wielkości kulka, podobna do piłeczki kauczukowej. Parę herbat, spoko chrząkania i wyplułem jędzę.