Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 26.04.2010, 16:10
Ledwo co się większość wykurowała, a tu znowu kontuzje. Cały czas pod górkę.Co by nie mówić na Pawełka można ponarzekać, ale jak go zabraknie to jest duży problem. Mam nadzieję, że Juszczyk udźwignie odpowiedzialność i nie popełni błędu w najbliższym meczu. A niestety chyba będzie musiał bronić już do końca sezonu. Jedyną receptą jest atak i daleka gra od własnej bramki.
Odpowiedz cytując