|
Ledwo co się większość wykurowała, a tu znowu kontuzje. Cały czas pod górkę.Co by nie mówić na Pawełka można ponarzekać, ale jak go zabraknie to jest duży problem. Mam nadzieję, że Juszczyk udźwignie odpowiedzialność i nie popełni błędu w najbliższym meczu. A niestety chyba będzie musiał bronić już do końca sezonu. Jedyną receptą jest atak i daleka gra od własnej bramki.
|