Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
499
26.04.2010, 16:06
W moim przekonaniu tak już napisałem wcześniej sędzia wiedział o co toczy się gra i nie chciał być bohaterem całego spotkania, pozwalał na mocną, twardą grę choć rzeczywiście brakło mu stanowczości w przypadku Gancarczykiem.
WISŁAZWE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISŁAZWE
Znajdź inne posty napisane przez WISŁAZWE