Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 26.04.2010, 16:05
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Piast to nie Amika i grając przeciwko nim tak agresywnie będą się gubić, popełniać błędy, dzięki czemu będziemy mieli więcej sytuacji, i myśle, że 3-go bramkarza Piasta jakoś pokonamy (i to nie raz).
Nie pokonamy, jeśli nie będziemy strzelać na bramkę. Może to oczywista oczywistość, ale chyba nie dla naszych piłkarzy (co było dobitnie widać w meczu ze Śląskiem).
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując