Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6430
Stary 26.04.2010, 15:51
Ela napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że ich. Posłow i senatorów PiS-u.
Nie. Ofiar katastrofy w Smoleńsku. To zasadnicza różnica.

Cytat:
Uważam, że nadinterpretujesz pisząc, że podszywa się pod wszystkich.
Twoje prawo. Mam jednak nadzieję, że nie nad interpretuję stwierdzając, że oficjalnie rozpoczął kampanię wykorzystując to, co się stało. Co było do przewidzenia, choć nie dla wszystkich.

Cytat:
Natomiast pisanie kilka dni po tragedii, że rozpoczął kampanię - było przedwczesne.
Dlaczego tak uważasz? Jako jedyny argument wówczas usłyszałem, że na pewno jest zbyt załamany śmiercią brata, ma chorą matkę na głowie i prawdopodobnie nie myśli w ogóle o polityce. Nigdy nie uwierzę że tak załamany i przytłoczony człowiek może się w tydzień otrząsnąć i przyjąć obciążenie kampanii wyborczej.

Cytat:
A to że odniósł się do zmarłych - to też naturalne. Właśnie dlatego, że zmarli on kandyduje. Podal najważniejszą przyczynę swojej decyzji.
Idąc tym tokiem myślenia Napieralski też mógłby się powołać na ofiary smoleńskiej katastrofy, a jedynie lakonicznie wspomniał o tym, że chce naturalnie kontynuować to, co zaczął Szmajdziński. Z drugiej strony - de facto - wszyscy kandydują dlatego, że zmarł prezydent. To chyba oczywiste.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.