nie mam w C+ widziałem, chodzi mi o widok boczny ale z góry nie od str Kriwca, czy zza bramki
cały upadek Kriwca jest cholernie efektowny ale ja po tym nawet twierdzę, że to on bardziej na Pawełka wpada niż Pawełek na niego (tak to widziałem z tej kamery)
gdyby zderzyli się klatami to by nikt pretensji nie miał

, tyle ze tu Pawełek był na dole, tj. w bezpieczniejszej sytuacji
no chyba że chcemy dawać karne za efektywność zaliczenia gleby
Ps. co do pana Wita Ż. przecież z niego się nawet komentatorzy C+ śmiali