Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 26.04.2010, 15:46
nie mam w C+ widziałem, chodzi mi o widok boczny ale z góry nie od str Kriwca, czy zza bramki

cały upadek Kriwca jest cholernie efektowny ale ja po tym nawet twierdzę, że to on bardziej na Pawełka wpada niż Pawełek na niego (tak to widziałem z tej kamery)

gdyby zderzyli się klatami to by nikt pretensji nie miał, tyle ze tu Pawełek był na dole, tj. w bezpieczniejszej sytuacji

no chyba że chcemy dawać karne za efektywność zaliczenia gleby

Ps. co do pana Wita Ż. przecież z niego się nawet komentatorzy C+ śmiali
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 26.04.2010 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując