Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 26.04.2010, 15:38
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy z taką skutecznością jak w meczu z Amicą, to w najlepszym wypadku zremisujemy 0-0.

Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie.
Tyle, że Piast to nie Amika i grając przeciwko nim tak agresywnie będą się gubić, popełniać błędy, dzięki czemu będziemy mieli więcej sytuacji, i myśle, że 3-go bramkarza Piasta jakoś pokonamy (i to nie raz).
Powód: grać na całego i walczyć do upadłego!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.04.2010 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując